elektrik.pri.ee
Profiil Sõnumid Logi välja
Avaleht   Tere tulemast meie lehele  |  Registreeru siin...
Logimine
Kasutaja:

Parool:


Unustasid parooli?

Registreeru!
Juhtide värvid
  • L1- PRUUN
  • L2- MUST
  • L3- HALL
  • N- SININE
  • PE- KOLLA-ROHELINE
Tüüpsed juhistikud IP- klassid Kaablite koormused Standardid e-Kutseõpe e-Õppevideod

RSS Uudised


ELFA - Uudised
ELFA - Uudised Uuendatud Mon, 25 Oct 2010 16:20:43 +0300
Lühikirjeldus ELFA - Uudised
Webmaster webmaster@tevalo.ee
Kategooria  
Generaator  
Keel et
Veebipoe platvormi uuendus
Avalikustatud:
Lühikirjeldus: Ööl vastu teisipäeva, 26. oktoobrit, toimub ELFA e-poe tarkvara platvormi uuendus. Vabandame võimalike ebameeldivuste eest!
  veel...
Paljud tooted lõpumüügis
Avalikustatud:
Lühikirjeldus: Meie lõpumüügi nimekirjast võib leida laias valikus toite- ja mõõteseadmeid, audiotehnikat, kaableid, tööriistu, mitmesuguseid komponente ning paljut muud. Soodushinnad kehtivad vaid kuni kauba laos jätkumiseni. Lõpumüügis olevate toodetega saab tutvuda meie veebipoe vahendusel või allpool toodud failide abiga.

Lõpumüügis olevate toodete nimekiri Exceli failina (420 kB)
Lõpumüügis olevate toodete nimekiri PDF failina (1,7 MB)

  veel...
Robotex 2010 osalejatele soodushinnad
Avalikustatud:
Lühikirjeldus: Robotex on Eesti suurim robotivõistlus, mida korraldab iga-aastaselt Tallinna Tehnikaülikool koostöös Tartu Ülikooli ja Eesti Infotehnoloogia Kolledžiga juba aastast 2001. Võistlusel on olnud osalejaid ülikoolidest ja gümnaasiumitest Eestist, Soomest ja Rootsist. Sellel aastal toimub üritus 3. ja 4. detsembril Tallinna Tehnikaülikooli Spordihoones. Võistlusele on oodatud osalema kõik tudengid, õpilased ja tehnikahuvilised, kes omavad teadmisi mehaanikas, mikroprotsessortehnoloogias, elektroonikas või programmeerimises. ELFA pakub kõigile robotivõistlusel osalejatele võimalust soetada vajalikud ehitusdetailid meie tootevalikust 30% tavahinnast soodsamalt.

Ülesanded

Robotexi eristab enamikest robotivõistlustest see, et iga aasta on ülesanne täiesti erinev. Selle eesmärgiks panna osalejaid proovile erinevate ülesannete lahendamisel. Varasematel aastatel on autonoomsed robotid roninud mööda köit, mänginud võrkpalli, päästnud ”inimesi” ”põlevast” majast, pööranud ümber purke, otsinud ja märkinud üles ”miine” jpm.
Ürituse eesmärgiks on anda õpilastele ja tehnikahuvilistele kogemusi mehhatroonikasüsteemide ehitamisel, meeskonnatöös ja interdistsiplinaarsetes projektides. Laiemaks eesmärgiks on infotehnoloogia ja tehnilise hariduse populariseerimine noorte seas.

Robotex 2010

Sellel aastal toimub üritus 3. ja 4. detsembril Tallinna Tehnikaülikooli Spordihoones. Sel aastal saab Robotex juba 10ne aastaseks. Võistlus toimub kahel päeval - ühel päeval “avatud” grupis, teisel päeval “pro” grupis. Kaks autonoomset robotit võistlevad korraga ühel väljakul, millel asetsevad 9 palli. Eesmärgiks on lüüa võimalikult palju palle vastase väravasse. Võidab robot, kes lööb vastase väravasse kõige rohkem palle. Kahe roboti vaheline võistlus toimub vähemalt kahes voorus. Edasi pääseb robot, kes on saanud rohkem voorude võite. Võistkonnad on jagatud kahte gruppi: „avatud“ ja “pro“. „Pro“ grupp on mõeldud kõigile osalejatele, kuid eelkõige kõrgema tehnilise tasemega robotite jaoks. Reeglitega on võimalik põhjalikumalt tutvuda ürituse ametlikul veebiaadressil www.robotex.ee


Robotiehitajatele 30% soodustus ELFA hinnakirjast

ELFA pakub kõigile Robotex 2010 osalejatele võimalust soetada vajaminevaid ehitusdetaile ELFA tootevalikust tavahinnast 30% soodsamalt. 2. detsembrini 2010. Täpsemat infot selle kohta, kuidas soodushinnaga tooteid osta, saab e-kirja vahendusel robotex.estonia@gmail.com.

Täpsem info Robotex 2010 robotivõistluse kohta on loetav Robotexi veebilehelt www.robotex.ee  veel...
Visatoni helitehnika -25%
Avalikustatud:
Lühikirjeldus:
Visaton on Saksa päritolu valjuhääldite ja kõlarikomponentide tootja, kellel on rohkem kui 35-aastane kogemus akustika ning kõlaritehnoloogia vallas. Visatoni toodete kasutusala on väga lai ulatudes kodu ja auto HiFi-st kuni meditsiinis kasutust leidvate elektrooniliste seadmete, arvutisüsteemide ja avalikes kohtades kasutust leidvate 100V valjuhäälditeni. Tänapäeval kasutatakse Visatoni kõrgklassi valjuhääldeid üha rohkem ka eksklusiivsete High-End audiosüsteemide osadena. Visatoni tooted on kogu maailmas leidnud laia kandepinna tänu oma kvaliteetsusele, heale hooldetoele ning parimale hinna ja omaduste suhtele.

ELFA Elektroonika AS vahendusel saab kuni 30. septembrini Visatoni audiotehnikat soetada 25% tavahinnast soodsamalt. 

Visatoni tootevalik sisaldab laia valikut valjuhääldeid, kõlariehituskomplekte ning kõlarikomponente. Visatoni rikkalik tootevalik:
Tutvu Visatoni laia tootevalikuga


Populaarsemaid Visatoni tooteid:


1'' varjestusega kuppelvaljuhääldi Visaton SC 10 N
1'' varjestusega kuppelvaljuhääldi Visaton SC 10 N
25 mm (1'') magnetvarjestusega kuppelvaljuhääldi on mõeldud sagedustele alates 3000 Hz. Spetsiaalne kuplikate tagab lineaarse sageduskarakteristiku ning magnetvedelik jahutusega võnkepool on suure võimsusetaluvusega. Loe lähemalt
Hind: 300.00


Kõrgsageduslik ümarvaljuhääldi Visaton DTW72
Kõrgsageduslik ümarvaljuhääldi Visaton DTW72
14 mm (0,6'') polükarbonaadist kõrgsageduslik ümarvaljuhääldi on sobiv sagedustele alates 4000Hz. Võimsus kuni 110 W Loe lähemalt
Hind: 219.60


6,5'' HiFi bassivaljuhääldi Visaton W170S
6,5'' HiFi bassivaljuhääldi Visaton W170S
17 cm (6,5'') HiFi bassivaljuhääldi W170S on kaetud paberist koonusega, võimsa juhtmagnetiga ning laiendatud tagumise poolustasandiga. Loe lähemalt
Hind: 565.20


8'' bassivaljuhääldi Visaton W200
8'' bassivaljuhääldi Visaton W200
20 cm (8'') bassivaljuhääldi W200 on väga hea hinna/omaduste suhtega. Valjuhääldi sobib 2-ribalistesse kõlaritesse ning auto tagaaknal asuvatesse süsteemidesse. 70W. Loe lähemalt
Hind: 416.40


0,8'' kõrgsageduslik HiFi ümarvaljuhääldi Visaton DT94
0,8'' kõrgsageduslik HiFi ümarvaljuhääldi Visaton DT94
20 mm (0,8'') polükarbonaadist HiFi kõrgsageduslik ümarvaljuhääldi on ümara esipaneeliga ning on mõeldud sagedustele alates 3000 Hz. Valjuhääldil on tasakaalustatud sageduskarakteristik ning hea suunavaba helijaotus. 100 W. Loe lähemalt
Hind: 393.60


10'' bassivaljuhääldi W250
10'' bassivaljuhääldi W250
250 mm (10") bassivaljuhääldi on õhkkuivatatud tugevdatud koonusega. Väga hea hinna / omaduste suhtega ning väga suure võimsussuutlikkusega. Sobib ideaalselt 30 kuni 70 liitristesse kõlarikastidesse. Loe lähemalt
Hind: 687.60


8'' lairiba valjuhääldi Visaton BG20
8'' lairiba valjuhääldi Visaton BG20
20 cm (8'') topeltkoonusega lairiba valjuhääldi. BG20 on hea suutlikkusega ning sobib lairiba valjuhääldiks vokalisti või kitarri monitorisse või kesksagedusvaljuhääldiks avalikesse audiosüsteemidesse. 70W. Loe lähemalt
Hind: 498.00


12'' bassivaljuhääldi Visaton W300
12'' bassivaljuhääldi Visaton W300
30 cm (12'') bassivaljuhääldi on õhukuiva koonuse ning surveventileeritud poolusosaga. Sobib paigaldamiseks nii ette kui ka taha. Hea võimsustaluvusega. 180W. Loe lähemalt
Hind: 1167.60
Visatoni tootevalikuga saab tutvuda ka Visatoni tootekataloogi vahendusel. Kataloogi tellimiseks klikka siin.
  veel...
ELFA võtab veokulud enda kanda
Avalikustatud:
Lühikirjeldus: Septembrikuu jooksul esitatud tellimustele on ELFAst postiteel kontorisse ning koju tellimine tasuta! Muuda oma elu mugavamaks ning telli kaubad postikulleriga enda juurde!

Pakkumine kehtib tellimustele, mis on esitatud vahemikus 02.09.2010 kuni 30.09.2010

  veel...
Agilenti tooteuudised ELFAs
Avalikustatud:
Lühikirjeldus: Uues tootebrošüüris esitleb Agilent viimaseid uudiseid digitaalsete multimeetrite vallast. Brošüüris räägitakse statsionaarsetest multimeetritest, multimeetritest ning ampertangidest. Sulle näidatakse kuidas ühendada mõõteseadet arvutiga ning selgitatakse, millised lisatarvikud sobivad erinevatele seadmetele.
Agilenti tooteid iseloomustab kõrge täpsus, kvaliteet ning usaldusväärsus. Nad on lihtsalt kasutatavad tänu intiuitiivsetele esipaneelidele ning tarkvarale. Sa leiad sobiliku mõõteseadme mistahes vajaduse ja rakenduse jaoks
ELFA-l on laos enamik Agilenti tooteid. Juhul, kui toode pole meie laos, siis tarnime selle esimesel võimalusel.

Tutvu brošüüriga siin.

  veel...
Parkimiskorralduse muutus Tartus
Avalikustatud:
Lühikirjeldus:

Kroonuaia tänaval algavate kaevetööde tõttu suletakse Kroonuaia tänav ja Tallinna-suunalised ümbersõidud toimuvad ajutiselt kahesuunaliseks muudetud Laia tänava kaudu. Sellest lähtuvalt on Laial tänaval ELFA tehnikapoe juures parkimine keelatud.

Soovituslikud parkimiskohad: Magasini tn. ja Jaani tn. (parkimine tähistatult 1h tasuta)

  veel...
Toiteseadmed ELFAst
Avalikustatud:
Lühikirjeldus: ELFAst leiad sa laia valiku toiteseadmeid, mida saad osta nii ühe- kui ka hulgikaupa. Viimasel ajal oleme teinud suuri pingutusi, et laiendada ja mitmekesistada oma toiteseadmete valikut. Lisaks suudame pakkuda kompetentset tuge just Sulle sobilikuima toiteseadme valimiseks.
ELFA laienenud toiteseadmete valikust saab hea ülevaate äsja ilmunud tootebrošüüri vahendusel, mis on sirvitav meie kodulehelt ning on tasuta saadaval ELFA tehnikapoodides Tallinnas Paldiski mnt. 15 ja Tartus Lai tn. 29.
Tutvu toiteseadmete brošüüriga siin.
  veel...
Kaks korda suurem kataloog
Avalikustatud:
Lühikirjeldus: Selle aasta ELFA kataloog püstitab kaks uut rekordit - üks on toodete ning teine lehekülgede arv. Käesoleva aasta kataloogist leiad 100 000 toodet, mis on peaaegu kaks korda rohkem kui eelmisel aastal. Lehekülgede arv on suurenenud ligi 3000 leheküljeni. Taoline tootevaliku kahekordistumine on saanud võimalikuks tänu koostööle meie Šveitsi sõsarettevõttega Distrelec.
Kataloogis sisaldub nüüd rohkem tootemudeleid, mis muudab sul lihtsamaks sobilikuima toote leidmise. Kataloogis olevad uued tooted pärinevad maailma juhtivaimatelt tootjatelt.
Näiteks oleme oluliselt laiendanud automaatikatoodete tootevalikut. Lisaks on täienenud ka käsitööriistade ning elektritööriistade valik.
Uues kataloogis oleme püüdnud muuta lihtsamaks ülevaate saamist meie tootevalikust, oleme parandanud toodete pildilist esitust ning suurendanud toodete kohta käiva tehnilise info hulka.
Tänu kahekordistunud tootevalikule on nüüdsest palju lihtsam leida seda, mida vajad. Täiustatud tootevalik võimaldab sul ka osta rohkem tooteid ühest kohast, mis säästab nii sinu aega kui ka raha.

 

Telli omale ELFA kataloog 

ELFA Elektroonika AS vahendusel saad sa tasuta ELFA kataloogi inglisekeelse rahvusvahelise väljaande. Kataloog on saadaval ELFA tehnikakaupluses (Tallinnas Paldiski mnt. 15 ning Tartus Lai tn. 29) ning teda saab tellida interneti vahendusel.

Kõik hinnad on Eesti kroonides ning koos käibemaksuga

Kirjeldus Info Laoseis Tellitav kogus Hind
(km.-ga, EEK)
 ELFA kataloog 2010
Tootekood: 84-000-15
Vaata toote detailinfot Laos Lisa ostukorvi 0.00
  veel...
Kas Sina oled 1. juuliks valmis?
Avalikustatud:
Lühikirjeldus: Kuni 1. juulini pakume Dbox R-101 digiboksi soodushinnaga. Digiboksil on unikaalne salvestusfunktsioon, mis võimaldab telesaateid salvestada digiboksi külge ühendatud USB mälupulgale. Hiljem on võimalik salvestatud saateid vaadata näiteks arvuti vahendusel. Digiboks on mõeldud läbi õhu leviva ning antenniga vastuvõetava Eesti digi-TV vaatamiseks. Digiboksi vahendusel on võimalik tasuta jälgida järgmiseid Eesti kanaleid: ETV, ETV2, Kanal 2, TV3, Kanal 11. Digiboks on eestikeelse menüüga.

Digiboks Dbox R-101, MPEG4 ja salvestusfunktsioon
Digiboks Dbox R-101, MPEG4 ja salvestusfunktsioon
Digilevi vastuvõtja d-BOX DVB-T MPEG4. USB mälupulgale salvestamise võimalus. Digiboks on mõeldud läbi õhu leviva ning antenniga vastuvõetava Eesti digi-TV vaatamiseks. Eestikeelse menüüga! Loe lähemalt
Soodushind: 799.00
Sääst: 200.00

Lisaks pakume soodsamate hindadega:

Videkaabli komplekt SCART-SCART
Videkaabli komplekt SCART-SCART
Kaablikomplekt, mille mõlemas otsas on SCART pistikud. Varjestatud ümar kaabel, 7 mm diameeter. Loe lähemalt
Soodushind: 28.00
Sääst: 7.60UHF antenn ''LOGO-Line'', k21-69, 28 elementi
UHF antenn ''LOGO-Line'', k21-69, 28 elementi
Lairiba UHF antenn, tüüp "LOGO-Line". Valmistatud korrosioonikindlast alumiiniumsulamist. Loe lähemalt
Hind: 141.00


Kaabliühendus IEC 169-2
Kaabliühendus IEC 169-2
Nurkühendusega kõrgsageduste-kindel koaksiaalühendus. Lihtne montaaž. Sisejuhi ning varjestuse kinnitus kruviühenduse vahendusel. Loe lähemalt
Soodushind: 17.90
Sääst: 4.50

  veel...
Otsing

Hetkel kodulehel
6 kasutaja(t) kodulehel (1 kasutaja(t) hetkel RSS Uudised)

Liikmeid: 0
Külalisi: 6

veel...


Olulised viited

Elektrikatkestused

  www.elektrik.pri.ee
  Elektrikute koduleht
Xoops